Čistenie čriev: používajme dostupné suroviny

Sponzorovaný obsah

čistenie čriev
zelenina má byť čerstvá

Môžeme si vyčistiť telo a krásne si ho navoňať kvalitnou kozmetikou. Na trhu je množstvo kvalitnej bio kozmetiky, kde sa nepoužívajú chemické látky a tak nezaťažujú náš organizmus. To, akú kozmetiku používame, sa prejaví na našej pokožke, tá o nás prezradí všetko.

Čistenie čriev je jednoduché

Organizmus by sme si mali čistiť i zvnútra. Veľmi populárny je napríklad čaj na čistenie čriev. Bylinky sú mocné a je v nich ukrytá sila prírody. Čistenie čriev prostredníctvom bylín je preto veľmi efektívnou metódou.

Asi najbežnejšou a najznámejšou bylinou je žihľava dvojdomá, nazývaná tiež pŕhľava. Okrem toho, že nám táto bylina vie zanechať na pokožke nepríjemné a boľavé stopy, ukrýva v sebe obrovskú silu. Najvzácnejšie sú mladé jarné výhonky. Je to bylina, ktorá má čistiace a detoxikačné účinky. Môžme si ju nasušiť a robiť z nej čaj. V súčasnej modernej kuchyni sa k nám vracia i vo forme rôznych šalátov, či ako spestrenie múčnikov. Je to efektívna očista čriev doma.

Ak spomíname byliny, tak by sme určite nemali zabudnúť na jednu silnú bylinu, ktorá zatočí s nečistotami a usadeninami v pečeni. Ide o ostropestrec mariánsky. Jeho chuť je horká a čaj z neho bezfarebný. Ak ho však budete užívať pravidelne, tak výsledky sa dostavia veľmi rýchlo.

 

Leave a Reply